Historie

Profesionální e-sport tým Solomid byl založen v roce 2009 bratry a League of Legends hráči Andy "Reginald" Dinh a Daniel "Dan Dinh" Dinh původně jako internetová stránka a hráčská komunita týkající se hry League of Legends. V roce 2011 se organizace TSM stala profesionálním týmem hry League of Legends, později také Counter Strike: Global Offensive a Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Začátky a sezóna 1

Tým nejprve začal soutěžit na začátku roku 2011 s lineup Saintvicious, Reginald, Chaox, TheOddOne a Locodoco. Dne 23. února Saintvicious opouští tým a v dubnu na jeho místo nastupují Xpecial a The Rain Man.Poté se tým v sestavě s Reginald, Chaox, TheOddOne, The Rain Man a Xpecial dne 20. června 2011 zúčastnil Riot Season 1 Mistrovství. Ze kterého si odnesl 3. místo a výhru 10 000 $. Dále se účastní IEM Season: Global Challenge Cologne odkud si odnesli 2. místo a 6 000 $. Poslední soutěží bylo MLG Raleigh, kde získali 3. místo. 

Sezóna 2

Dne 18. prosince 2011 se tým TSM zúčastnil soutěže ESL Premier League, kde získali po porážce s Curse Gaming 3. místo. První turnaj roku 2012, kterého se organizace TSM zúčastnila, byl IEM Season VI- Global Challegne Kiev, kde ve finále prohráli s Moscow Five, odnesli si 2. místo a 6 000 $. Dne 10. března se konalo IEM Season VI- World Championship, kde si vybojovali 7.-8. místo. O tři dny později z týmu odstoupil The Rain Man, kterého nahradil Top lane hráč Dyrus. Dne 8. dubna se TSM zúčastnil IGN ProLeague 4, kde si po výhře ve finále nad CLG odnesli 25 000 $. Z dalších tří po sobě jdoucích turnajů si odnesli tři první místa a celkovou sumu 80 000 $. Závěrem sezóny se organizace TSM také zúčastnila Riot Season 2 World Championship, kde po prohře nad Azubu Frost dosáhli 5.-8. místa a obnos 75 000 $. Na posledním turnaji druhé sezóny se TSM umístili na 9-12. místě a odvezli si 1 500 $.

Sezóna 3

Dne 7. února 2013 bylo oznámeno, že tým Solomid bude vystupovat pod názvem Team Solomid Snapdragon s novými sponzory Qualcomm a CBS. Dva týdny po zahájení 3 sezóny byl oznámen příchod nových hráčů a to Jason "WildTurtle" Tran a Daryl "wingsofdeathx" Henneganjako náhradní hráči. Dne 25. března byl oznámen nástup nového ADC a to WildTurle, který nahradil Chaox. Tymu Solomid se podařilo získat první místo v NA LCS Spring Season, čímž si zajistili místo v LCS Summer Season. Dne 28. dubna TSM vyhráli LCS NA Spring Playoffs nad Good Game University a získali 50 000 $. Na NA LCS Summer Playoffs se TSM umístili na 2. místě po prohře s týmem Cloud9 a získali 25 000 $. Poslední turnaj se uskutečnil 4. října a to Season 3 World Championship, na kterém se tým Solomid umístil na 11.-12. pozici a výhrou 30 000 $.

Sezóna 4

Dne 20. října 2013 bylo oznámeno, že Ninjaken připojí tým SoloMid jako náhradu. Druhý den TSM oznámil, že Dan Dinh a wingsofdeathx již nebudou náhradou pro tým. Dne 1. listopadu 2013 oznámil Altec tým SoloMid jako náhradu. Následující den, Reginald sestoupil z jeho role jako mid-laner, aby se stal trenérem a byl nahrazen Bjergsenem z Ninjas in Pyjamas. První soutěž po mistrovství světa byla pro TSM bitva o Atlantik, v němž severoamerické týmy soutěžily proti evropským týmům. TSM se střetli tváří v tvář Lemondogs a hravě vyhrál 2-0 proti Roster, který nedávno byl kompletně nahrazen.

Sezóna 5

V březnu vyhrál tým SoloMid Intel Extreme Masters Season IX – mistrovství světa v Katovicích poté, co porazil Team WE ve finále, to byl jejich první IEM světový titul, stejně jako jejich první mezinárodní vyhraný turnaj. TSM se setkal s Cloud9 ve finále play-off LCS na jaře v dubnu a vyhráli tři zápasy na jednu. To bylo třetí po sobě jdoucí LCS finále, kde nejlepší dva týmy vyhrály playoff LCS spring, TSM byl jedním ze šesti týmů kvalifikovaných do zahajovací sezóny Invitational, které se konalo od května 7. – 10. TSM se dokonce stali favority na vítězství MSI díky prvnímu místu na MS, ale prohrál 5 ze 6 her ve skupinové fázi a neměl žádný způsob, jak se dostat do čtvrtfinále. V létě split TSM dokončil sezónu rekordně nízko na 5. místě. Navzdory nejhoršímu dokončení sezóny v historii se podařilo prorazit si cestu do letního finále. Ale jejich odpor byl smeten, když se scorem 3-0 counter logic gaming tým TSM porazili, a skončil na druhém místě.

Sezóna 6

S velkým očekáváním, poté, co byl tým plně vytvořen se TSM utkalo s CLG  dne 16. 1. 2016 a prohrál se skórem 13-22. Další den hrál TSM proti Team Liguid o vítězství se sórem 12-17, což zlepšilo jejich týmový rekord 1 výhra, 1 prohra za první týden. Na LCS v Severní Americe roku 2016 tým ukončil sezónu se skórem 9W-9L rekordní páté místo, které ovšem sdíleli s NRG Esports. Vstup do čtvrtfinále, TSM byl proti Cloud9 v té době na třetím místě se skórem 12:6 a TSM ukončil vítěznou řadu se skórem 3W:1L. Následuje semifinále, TSM byl proti Immortals v té době na prvním místě  se skórem 17:1 a TSM s nimi vytřeli podlahu 3:0, čímž se stali favority na výhru. Ve finále se TSM utkalo proti CLG s aktuálním skóre 13:5. V první hře CLG vyhrálo. V druhé hře TSM s přehledem zvítězilo a toto se zopakovalo ještě jednou, nicméně nakonec TSM prohrál se značnou dávkou smůly se skórem 2:3. A tím ukončil tým sérii na konečném druhém místě.